Služby

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou. Náš plně vyškolený personál je Vám vždy plně k dispozici. Efektivta a kvalita, to jsou naše hesla při plnění i těch nejsložitějších požadavků našich klientů.

Firma LUKO by Vám chtěla představit a nabídnout své výrobky. Každý manažer i řadový zaměstnanec potřebuje pro dobrou reprezentaci slušivé oblečení - tedy i košile. My tu jsme proto, abychom Vám nabídli košile přímo od výrobce. Košile si můžete objednat telefonicky či e-mailem na některý z našich kontaktů: lukock@wo.cz.  


Nabízíme Vám

Moderní metody a postupy o které se nustále zajímáme a které stále zdokonalujeme nám umožňují nabídnout Vám, jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Náš profesionální tým je Vám vždy k dispozici při řešení všech případných otázek. Individuální přístup a kvalitní služby, to u nás nejsou jen prázdná slova, ale realita. Tak neváhejte a obraťte se na profesionály.

Velikosti

Široká škála velikostí, které vyrábíme, je zárukou toho, že si jistě vyberete. Šijeme nejen klasické konfekční velikosti, ale i nadměrné, či dětské!

Ať už se jedná o jakýkoliv požadavek, jsme tu vždy pro Vás. Nebojte se nás oslovit a využít našich služeb. Navštivte nás v našem sídle, nebo kontaktujte přes internet a my Vám zaručujeme, že budete vždy plně spokojeni. Těšíme se na Vás, každý nový úkol je pro nás výzvou.