O nás

     V současné době má firma 40 zaměstnanců a řadí se tak mezi malé firmy. Šijeme košile společenské, sportovní, služební, firemní, lesnické, krojové, měřenkové a pro volný čas. Košile vyrábíme v běžných i nadměrných velikostech (až do 7XL! v běžné kolekci, větší košile pak je možné vyrobit na míru), v normální i prodloužené délce. Výrobu košil doplňujeme šitím kravat ze zajímavých materiálů v omezeném množství. Kolekci doplňujeme kravatami od české firmy Hedva, a.s. - www.ties.cz. Dále se zabýváme šitím pánských trenek volného střihu a výrobu pánských košil doplňujeme o šití dámských halenek různých střihů.

 

     Kvalitou a ručním zpracováním špičkových materiálů dosahujeme vysoké úrovně výrobků. Zpracováváme především české materiály - bavlněné i směsové, látky s úpravami pro snadnou údržbu (easy-care, non-iron), případně s nežehlící úpravou (seersucker, tencel - www.lenzing.com). Umístění výšivky kdekoliv na přání zákazníka je samozřejmostí. Svým zákazníkům zaručujeme vysokou kvalitu šití, pestrou nabídku modelů a seriózní obchodní jednání. To vše za velmi zajímavé ceny.

 

    Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší výroby je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení Vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost při řešení i toho nejnáročnějšího požadavku. 

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.