Košile na míru

 Košile přímo na míru

Firma LUKO, s. r. o. Vám nabízí šití košil na míru dle Vašich představ. Jedná se o luxusní košile z kvalitních materiálů za zajímavé ceny.

Ušijeme Vám jak luxusní, tak i atypickou košili, kde Vám můžeme nabídnout mnoho různých variací od límců (otevřený, klasický, francouzský, stojáček, ...), přes manžety (ohrnovací, na manž. knoflík, hranatá, kulatá, ...) až po obrubu košile (kulatá, rovná, ...). Vše dle Vašich představ.

Dále nabízíme vyšití iniciálů např. na manžetu, kapsičku, límec, apod.

Pokud potřebujete zajímavou košili do práce, na ples, na významnou společenskou akci nebo i pro běžné nošení a žádáte vysokou kvalitu, neváhejte a informujte se přímo ve výrobně.

Jak si objednat měřenkovou košili?

Stačí, když si vyberete z námi nabízených variant límců, manžet a střihů a můžete si sami zvolit, jak bude Vaše košile vypadat. Pokud máte jiné požadavky, vše se dá nadále konzultovat buď telefonicky, e-mailem nebo Vaší osobní návštěvou u nás ve firmě. Pro výběr materiálů zasíláme po konzultaci s Vámi vzorník poštou, kde si sami zvolíte, co je pro Vás nejvhodnější.

 

 

de-Ukázky košil vyráběných na míru

Ukázky košil vyráběných na míru

Vzhledem k tomu, že velká většina zákazníků se nespokojí pouze s "obyčejnou" nabídkou košil, snažíme se vyjít vstříc i nadstandartním požadavků jako je výroba košil na míru. Jedná se o poměrně oblíbenou službu, ať už se jedná o čistě měřenkovou košili, či pouze drobné úpravy v podobě tvaru límce,...